29 Ocak 2013 Salı

CİLDİNİZE BOTOKS YAPIN....

PAYOT Design Visage Riche & CİLDİNİZE BOTOKS ETKİSİ YARATIN...

Cildimiz zamanın ve olumsuz bazı faktörlerden de etkilenerek zamanla elastikiyetini kaybeder ve çizgi görünümleri cilt dokusunda görülmeye başlar...

Cildimize yaptıracağımız Botoks ürünleriyle kırışıklık görünümünün yok olmasını sağlamaya çalışırız ama Botoksun en uzun süreli etkisi 4 ila 6 ay civarındadır.Geçici olarak kendimizi iyi hissederiz ama kısa bir zaman sonra botoks işleminin tekrar uygulanması gerekmektedir.20 li yaşlarda oluşmaya başlayan kaz ayağı bölgesindeki kırışıklıklar, zamanla bakım ürünleriyle desteklenip cildimizin yumuşatılaması sağlanmazsa daha kalıcı ve derin çizgilerin oluşması kaçınılmaz hale gelir.
Kulanacağınız Cilt bakım ürünüyle cilidinize Botoks etkisi yaşatmaya nedersiniz....Üstelik etkisi geçmiyor ve hergeçen  gün daha fazla pürüzsüz genç bir cilde kavuşuyorsunuz.....PAYOT Olgun ciltlere özel bakım serisi Kırışıklıkların hafifletilmesine, ciltteki gevşemenin toparlanmasına yardımcı, anti – aging etkili bakım ürünleri. Ciltte hormonal değişikliklere bağlı olarak meydana gelen yaşlanma belirtilerini azaltır. Cildi onarmaya ve yeniden yapılanmasına yardımcı olur. İçeriklerinde A.G.E sistemi yer almaktadır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder